SİGARA YANIĞI ONARIMI – DÖŞEME TAMİRİ BAĞCILAR

Yeni Araç Aldınız Yada Gözünüz Gibi Baktığınız Aracınızda Ummadığınız Anda Sigara Yanığı Oluştu.. Aracınızın Kapısını Her Açtığınızda O Görüntü Canınızı Sıkıyor. Bu Yazıyı Okurken Ne Kadar Şanslı Olduğunuzu Hissedebilirsiniz..Çünkü SEMSA OTO’da Koltuk – Döşeme Sigara Yanıkları Artık Sorun Değil … Sadece 20 Dakikada Aracınızda ki Sigara Yanıkları Yok Olacak ..

Kısaca Bahsedecek Olursak ; Uygulama Özel Renk Pigmentleri Ve Dolgu Malzemesi İle Gerçekleştirilmektedir. Sadece Hasar Gören Bölgeye İşlem Yapılarak Orjinal Kumaşına Hiçbir Zarar Verilmemektedir. Uygulama Her Renkte % 100 Oranın da Başarı Sağlamaktadır.

Eğer Sizinde Aracınız da Göze Hoş Gelmeyen Canınızı Sıkan Sigara Yanığı , Döşeme de Yırtık , Araç Yer Halısı Tavan Döşemesi Gibi Bölgeler de Hasar Var İse Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin ; 0538 261 81 92 Ulaşabilirsiniz.

ETİKET : sigara yanığı onarımı , sigara yanığı tamiri , sigara yanığı giderme , döşeme onarımı , döşeme tamiri , bağcılar sigara yanığı giderme , istanbul döşeme yanık tamiri , döşeme yanığı , döşemeci , döşeme ustası , bağcılar döşeme ustası , bağcılar sigara yanığı tamiri , bağcılar döşeme , tavan hasar giderme , döşeme hasar tamiri , araç koltuk tamiri , araç sigara yanığı onarımı , oto sigara yanığı giderme

Henüz Yorum Yapılmadı...

Yorumlarınız...